Ďakujem Karol Polák

Autor: Lukáš Zeleník | 13.10.2005 o 15:38 | Karma článku: 7,50 | Prečítané:  2712x

   Včera som bol veľmi spokojný. Stihol som sa rýchlo navečerať, obsadiť si miesto v spoločenskej miestnosti a s napätím som sa oddal celonárodnej podpore slovenského futbalového tímu.

 

  Môj deň bol vcelku náročný, a práve večerný futbalový zápas bol pre mňa svetlom na konci tunela. Veril som, že to bude skvelé futbalové divadlo, s úspešným koncom pre náa, ale vôbec som nečakal, že po zápase budem až tak spokjný. A dôvodom nebol výkon Slovenska a samotný výsledok. Za všetko mohol komentátor. Ďakujem Karol Polák. Už dávno som sa pred televízorom nebavil tak dobre. Po pár minútach som vedel, že ma čaká skvelý zážitok. Keď skončil polčas, tešil som sa na druhý, a to z jediného dôvodu - skvelý komentár. Fantastický komentár. Nech si hovorí, kto chce, čo chce, na Karola Poláka nijaký zo žijúcich komentátorov nemá.
  Bol to výborný a premyslený ťah, s angažovaním tejto legendy. Ja som ešte stále veľmi mladý, aby som si pamätal zápasy, ktoré pán Polák komentoval v minulosti. Ale svojim výkonom, plným vtipu, milých zdrobnenín a citosloviec ma prinútil po zápase povedať: "Chlapci ďakujem, ďakujem Karol Polák."
  Všetky ostatné komentáre budú už iba slabšie. A pevne verím, že keby je zápas Slovensko - Rusko tým najnudnejším futbalovým divadlom, komentátor by nedovolil, aby sa diváci pri jeho sledovaní nudili.

  Napísal som túto oslavnú ódu za jediným účelom. Stále sa kritizujú výkony novej generácie slovenských komentátorov. Treba aj chváliť a myslím si, že si to Karol Polák v plnej miere zaslúžil. Ostatní sa majú ešte čo učiť.
Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Už ste čítali?